| ÂnÐяuŢẮ a întrebat:

:)
De curand am inceput o poveste pe wattpad -prima mea poveste pe wattpad- si vreau sa va stiu parerea. Daca va place, si daca are rost sa o continui. :)

Aici e povestea:http://www.wattpad.com/mystories

Sper sa va placa. :o3 [Dau funda si vot :*]

4 răspunsuri:
| victorandrei a răspuns:

Si propui sa facem cont doar ca sa iti citim povestea? nu cred ca o sa ai vizitatorihee hee

| ÂnÐяuŢẮ explică (pentru victorandrei):

Nimeni nu te obliga sa o citesti. Mor eu daca tu nu o citesti. Si sa stii ca deja am vizitatori, si nu am propus sa va faceti cont doar pentru ca sa o cititi.Citeste m-ai cu atentie. happy

| AdyAdeluş a răspuns:

E frumoasa.Dar abia am gasit-o dupa ce m-am logat.Contul meu e adelina_ade.

| ÂnÐяuŢẮ explică (pentru AdyAdeluş):

Denisa_5406,ma bucur ca ai citit-o si ca iti place. big hug