| Aliison a întrebat:

De curand mi-am schimbat numele la id-ul de mess si as dori sa stiu cum sa fac sa arate noul nume si la prieteni. Mersii anticipat. happy Dau funda.

Răspuns Câştigător
| Alexutza25 a răspuns:

Dai la actions->send my contact details, selectezi pe cine vrei, si gata! big grin

4 răspunsuri:
| AnnnaMarrria a răspuns:

Ctrl+shift+c da si tu un mass sa apese ctrl+shift+r

| Iulia20 a răspuns:

Pai nu se poate treba sa-ti faci cont nou pentru ca cei bagati deja in mess nu pot vedea doar cei noiwinkingfundita plzpuppy dog eyes

| Hopeees a răspuns:

Buna!
Dai la "actions" --> send my contact details--> selectezi prietenii care vrei--> iti apare o casuta in care trebuie sa iti pui numele respectiv-->inca o casuta la care trebuie sa apesi select all--> ok si gata
funda?

| eXpreSSss a răspuns:

Buna happy Singura solutie pe care te-ar putea ajuta este urmatoarea: in caz de vorbesti cu cineva... vezi ca ai undeva in partea de sus "Actions" (ma refer la fereastra cu care vorbesti) dai click pe ea si dupa aia "Send my contact details Ctrl+Shift+C"