| lovelovelove a întrebat:

Mi-am schimbat numele pe mess si nu stiu de ce unii prieteni ma vad cu noul nume si altii il vad ca inainte straight face de ce?

9 răspunsuri:
| BruneTTe a răspuns:

Pai. tu ti-ai schimbat numele dar NOUL nume il vor vedea numai cei pe care i`ai adaugat in lista DUPA ce ti-ai schimbat numele. cei pe care ii aveai deja in lista te vad cu numele vechi happy. dar poti f usor sa apari si la ei cu numele nou [ Actions-> Send my contact details si selectezi lista toata ]hee hee

| madalicious a răspuns:

Posibil pentru ca nu ai trimis contact details-ul la toti. Si daca l-ai trimis, nu cred ca l-au acceptat toti!

Bafta!

| dot a răspuns:

Pentru ca i-ai adaugat in lista atunci cand aveai numele vechi. da-i la Actions apoi la "send my contact details"
(sau apasa ctrl+alt+shift) ai selecteaza toata lista. le vei trimite noul tau nume.

| George1510 a răspuns:

Faci asa
dai la actions->send my contact details, apoi cei din lista pot accepta sau nu sa te vada cu noul nume

| HardcoreCountry a răspuns:

Pt. ca cu noul nume te vad doar cei pe care ii adaugi in lista dupa schimbarea numelui.

| Yoral a răspuns:

Pentru ca trebuie sa le dai sa accepte noul nume al tau si dai la messenger my pimbox succes

| AlinaMarianaIipc a răspuns:

Pentru ati vedea toti prietenii numele urmeaza ce-ti spun eu! La fereastra de yahoo a sus 4 optini :
1: Messenger;
2: Contacts;
3: Actions;
4: Help.
Tu vei alege a treia optiune mai exact () la deschiderea optiunii vei alege a saptelea sunpunct mai xact (). Apoi aici it-i vei pune numele dorit vei da, apoi va aparea o fereastra noua in care vor aparea toti prietenii din lista ta, tu vei seta toata lista vei da apoi vei da si toti prietenii tai vor putea vedea noul tau nume! Ce ai setat tu nu ai setat bine! Bafta!

| robilau a răspuns:

Pentru că la altii nu le merg calculatorul

| Marry04 a răspuns:

Pai poate pentru ca unii nu au dat accept happy
fundita?batting eyelashes