| DelphhiN a întrebat:

De la inceputul scolii am aflat ca noua mea colega de clasa este cu un baiat din oras cu mine care mi-am dat seama.in urma unor iesire amicale ca ma indragostesc de el. i-am spus acest lucru si el a spus ca ar fi de acord sa avem o relatie secreta sa nu afle prietena lui. I-am spus ca nu vreau o astfel de relatie si daca doreste sa avem o relatie sa se desparta de colega mea.Am incercat in diferite moduri sa-i demonstrez ca aceasta colega este doar pe interes fapt care cred ca am reusit ca nu il iubeste si sta cu el doar ca o intretine si multe alte chestii am reusit intr-un sfarsit sa-i despart pentru 3-4 zile dar dupa s-au impacat. Mama acestui baiat stie de existenta mea si mi-a dat de inteles ca ma place si acest lucru mi-a spus is fiul ei si bineinteles mi-au spus amandoi ca nu o suporta pe colega mea mama dansului.Acum ei s-au certat din nou si m-am impacat chiputile cu el dar colega mea nu vrea sa-l mai lase impace si doreste sa se impace cu el. dar el nu doreste acest lucru si i-a spus mereu cand iti propune sa se impace cum as putea sa o fac sa nu mai vrea sa se impace cu el? plss

1 răspuns:
| MGF a răspuns:

Parerea mea este ca daca el a vrut o reletie secreta cu tine si astfel sa isi insele actuala iubita nu este un lucru bun.gandeste.te ca iti poate face la fel si tiehappy