| Unique a întrebat:

de maine incep lucrul, si as vrea sa stiu cum sa nu mai stau pana tarziu pe calculator, sau ce ma retine din somn, sa nu dorm.Deci nu vreau sa ma complic cu somnifere si prostii ca sa imi stric corpul, as vrea ceva usor, eu cand nu am somn de obicei fac sport un sfert de ora si ma ajuta, dar acum e treaba serioasa, bine am lucrat pana acum in alta parte dar programul era scurt si de dupa masa.Acum incep de dimineata si imi e cam teama sa nu ma trezesc la timp, oricum ceas e, sau mobil, le aud nu-i problema, dar vreau sa fiu odihnita, stiti? Ceva ce faceti voi cand nu aveti somn si va ajuta sa dormiti. Orice sfat e bine primit.Va multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| jony a răspuns:

Hai ca mai glumim,happydar mai exista o solutie, incearca sa nu mai bei bauturi cu acid seara dupa o anumita ora, se poate sa nu-ti faca bine pe timp de noapte.Si eu tot asa am patit si cand am practicat treaba asta am avut odihna.happype bune incearca si sa-mi zici daca te-a ajutat raspunsul meu!happy

5 răspunsuri:
| Unique explică:

Jony stau in pat degeaba, ma intorc de pe o parte pe alta.nu pot dormi nicicum

| Unique explică:

Jony nu duc lipsa de nimic, indragostita sunt de 3 ani, am iubit stai linistita, nu duc lipsa de nimic laughing

| DeyCj a răspuns:

Păi şi eu ma trezesc din când în când la 3 jumate ca no aşa mi serviciul 12 cu 24 /12cu 48 şî crede-mă că nu îi uşor mai ales pâna te adaptezi. Încearcă să te uiţi la tv până adormi.La mine a avut rezultate tot timpul.Succes la munci happy

| jony a răspuns:

Buna! Pasiune! Pai hai sa-ti zic eu ce trebuie sa faci ca sa te ia somnul, inchizi pc-ul si gata ce e mare lucru? Daca t-i se pare ca e mare lucru, inseamna ca ai o problema si iti zic si ce problema, duci lipsa, sau esti indragostita! Ciau! Succese!

| jony a răspuns:

Pai daca ai iubit de 3 ani draga mea si nu ai somn la ora asta, nu o duci bine iti zic eu, nu e bun schimbal!rolling on the floorSi zici ca te intorci de pe o parte pe alta pai asta e, ala nu-ti face ce-ti trebuie!rolling on the floor