| Lara33 a întrebat:

Buna:* de vreo cateva zile messustraight face face figuri ba nu apare status ba ma pune idlesicketc si nu`mi apare poza la Av delocstraight face doar la cativa4-5 din lista la care le vad Av`u si ei miestraight face la restul nu straight face vad nimicthinking am reinstalat messu dar la felstraight facethinking

Răspuns Câştigător
| CossMii a răspuns:

Buna. Instaleaza`ti yahoo messenger 11 am avut si eu problema si am instalat messenger 11 si a doua zi vedeam toate avatarele.
Sper ca te-am ajutatsmug
Pa, pa.

2 răspunsuri:
| MeUFO a răspuns:

Bună! Nu îţi face griji şi lasă pc în pace! Se lucrează la Yahoo! messenger şi foarte mulţi au probleme. Se va rezolva.
Te invit pe http://lecturirecenzate.ro/!

| Inarf a răspuns:

O data cu aparitia versiunii de Mess 11 beta, cei de la Yahoo au renuntat sau mai bine spus au remediat bug-ul pachetului 0xBE, astfel ca pe versiunile anterioare mess ul nu mai poate sa arate pozele de la avatare. Deci pentru a va arata pozele de la avatarele prietenilor din lista voastra de mess va trebui sa instalati Yahoo Meesenger 11 beta.