| Manuelu123 a întrebat:

Salut am o problema cu messu cand cienva isi pune un status nu-mi apare ce scrie in dreapa apare "socialview_status_event_title" ceva de genu am dezinstalat messu am sters tot instal si tot asa face sa sa ii fac?
Tin sa mentionez ca in lista apare ce are la status dar in dreapta nu apare apare chestia aia [dau funda]

1 răspuns:
| Petre_Petre_1989 a răspuns:

Poi descarca alt mess de aici http://www.hit.ro/downloads/communications/yahoo-messenger-9.0.0.797-beta

il folosesc si eu incercal e bun!