| MihaelaaaaaMhm a întrebat:

Deci, am fost la o nunta saptamana trecuta si acolo a venit un tip din Italia si am mai vorbit si pe facebook si se da la mine si m-a chemat sa iesim la un suc cat mai sta in Romania. Problema e ca baiatul pe care il plac e plecat in Spania si se intoarce cand scoala incepe si cineva mi-a spsu ca si lui ii place de mine si nu stiu ce sa fac!

Răspuns Câştigător
| δεάδℓλκιss a răspuns:

Asteapta-l pe cel din Spania. Cine stie, poate afla de la cunoscuti ca te-ai intalnit cu "tipul" din Italia si cine stie ce se mai intamplawinking
Nu da vrabia din mana pentru cioara de pe gard!
Succes! :*

| MihaelaaaaaMhm explică (pentru δεάδℓλκιss):

Problema e ca nu vreau sa imi para rau dupa ca nu am iesit cu el! laughing Of, mai bine stau in casa si gata! laughing I don't want to see

5 răspunsuri:
| clauss a răspuns:

Ce ti dicteaza inima, aia faci

| Anacond3 a răspuns:

Daca esti inca la scoala ar trebui sa pui scoala pe primul plan. Cu astfel de "tipi" nu e de joaca. Daca vrei sa tine-ti legatura trebuie sa afli cine este pentru a nu avea parte de surprize neplacute mai tarziu. Ai grija happy

| MihaelaaaaaMhm explică (pentru Anacond3):

Am rezultate foarte bune la scoalalaughing si "tipul" e cu un an mai mare ca mine si e un prieten de familie.

| klau9 a răspuns:

Eu zi ca ar trebui sa il astepti pe cel din Spania