| allnamesweretaken a întrebat:

Buna happy! deci am nevoie de ajutor si va rog nu vreau sfatu de genu indiferenta doare cel mai tare si etc! avem o fata in clasa care are multe fite si nimeni din clasa nu are tupeu sa-i zica adevarul in fata despre niste chestii care nu vi le mai spun ca ar fi mult de povestit laughing! si azi i-am zis tot in fata si i-am inchis gura insa eu si colega mea de banca ne-am gandit la banchet sa o facem de ras ne-am gandit la o varianta sa luam o punga punem apa si vopsea de oua si un ou stricat :-& si i-o aruncam in cap fara sa vada ea ca noi am fost laughing de pe geam laughing! intrebarea ar fi ce altceva i-am putea face ce idei mai aveti.Si daca ar fi sa fiu indiferenta si-ar lua-o din nou in cap rolling eyes ea ne crede pe toti prostii ei! rolling eyes chatterbox deci ce idei aveti?big grin

2 răspunsuri:
| Eu4EverX a răspuns:

Laxative in bautura cand nu e atenta, asa nu va sti nimeni ca voi ati fosttongue

| TabooR a răspuns:

Imi plac fetele ca tine devil pai puneti lipici pe scaun sau sunt tot felul ce pungute care miros urat sunt la magazine intreaba si ai sa vezi i pui o punguta urat mirositoare in ghiozdan si ziceti lumee uitati ce pute asta bine pentru altele trimiteti un mesaj si cu id tau logicdevil