| babydolldeea a întrebat:

deci am o nelamurire si poate ma ajuta cineva. daca in bacul din toamna lipsesc la o proba scrisa ( dau tot, romana oral informatica, engleza, si probele scrise cu exceptia uneia) mi se anuleaza tot? sau doar nu iau bacul fiidca nu m-am prezentat la acea proba scrisa iar la anul cand ma voi prezenta la acea materie voi lua si bacul? sau la anul va trebuii sa dau iar toate probele?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La anul vei da toate probele scrise din nou. Nu conteaza ce faci, sau la care nu te mai prezinti. Competentele nu se pun.