| Ema1234 a întrebat:

Deci, am o pereche de jeans mega smecheri.happy Faza e ca... e o problema cu fermoarul, adica, este extrem de mic( a fost, saracu'laughing) si, mereu se deschidea, si ma enerva f tare. Si intr-o zi am tras mai tare, oke...FOARTE tare de el si s-a rupt. Si eu "poker face". Ce pot face? A, inca ceva. Nasturele este la cativa cm de locul unde ar fi trebuit sa fie, si lasa vedere LIBERA la "fermoarul care acum nu mai e ". (asa-i modelu jeansilor) Deci trebuie sa-l repar cumva. Va roooooog, dati`mi si mie raspunsuri, cum pot sa il repar? as putea sa ma duc la croitoreasca cu un fermoar cumparat?, oare poate face ea cv? DAU FUNDA!:X

1 răspuns:
| deliapisicutza a răspuns:

Poti sa mergi la croitoreasa, sigur, dar cred ca in va lua aproximatin 10 lei