| sweetchocolate a întrebat:

Deci am o problema. Baiatul care am fost cu el si inca i place de mine, a vorbit cu o fosta prietena de-a mea pe mess. Si aia i-a spus ca nu mai sunt virgina, ma rog, chestii neadevarate. Si cred ca cam de fiecare data cand a vorbit cu el ea i spunea tot chestii despre mine, fapt care l-a facut pe baiatu ala sa creada ca sunt eu pe id.

El mai mi-a trimis ieri cand inca nu credea asta ce i spunea aia, ca l-a facut maicasa la betie, facea misto de el ma rog.
Acum baiatul ala nu mai vorbeste cu mine, e suparat, nu mai e ca inainte, el crede ca eu eram pe id ala si il injuram si ziceam chestii urate tot despre minelaughing
Cel mai tare m-a deranjat cand mi-a zis ca cica nu avea rost sa fac astasad
Si eu mai tin la el, dar nu va mai fi nimic intre noi.
Ce sa fac sa ma creada? Si sa nu mai fie suparat pe mine?sad
Ma simt foarte naspasad Cel mai naspa ma gandesc ca el crede ca eu am spus despre mine insumi ca nu mai sunt virgina si cu cine am facut-o oarecumlaughing Aia a inventat tot.
Si el crede ca eu am zis toate alea.
Ce sa facsad

2 răspunsuri:
| LoveForShania a răspuns:

Buna.
Eu zic sa vorbesti cu el mai deschis. Sa i spui sincer ca nu tu ai fost pe id-ul ala si ca nu ai avea de ce sa spui chestii urate despre tine,ca doar nu l-ai impresiona asa intr-un mod sau altul.
Sunt sigura ca daca te place,e suparat pe tine,pentru ca el tinand la tine crede ca tu l-ai injurat si ai facut misto de el.
Dar mi se pare total penibil sa creada ca esti tu pe id,din moment ce aia spunea chestii urate despre tine.
Asa, ar crede ca esti dusa total cu capu.
Sincer, vorbeste cu el, spune-i ca vrei sa vorbesti cu el daca la inceput o sa te ignore si o sa zica chestii de genu ca nu are ce sa vb cu tine.
Spune-i tot ce ai pe suflet.
Mult succes.

| adi_7960 a răspuns:

Ia-o pe aia care i-a zis lucrurile astea si mergi cu ea fata in fata cu baiatu ala si zi la aia sa zica ca ia a scris lucrurule alea... sper ca ti-am fost de ajutor