| Deea831 a întrebat:

Buna
Deci am vorbit pe facebook cu baiatul de care imi place (este in clasa cu mine) i-am spus desprre o tema, apoi de niste fete din clasa la noi cum se uita la el si el o spus ca sunt niste fitoase, lui nu ii plac fitoasele si a vorbit asa cu mine vreo 2-3 zile apoi se dadea le acele fete, cred ca a observat k imi place de el si sa ma faca geloasa, ce sa fac ca sa-i atrag atentia?

2 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Te-ai legat de cine nu trebuie; nu mai incepe propozitiile sau intrebarile cu DECI = concluzie

| CosminC86 a răspuns:

Eu zic sa nu-l mai bagi in seama o vreme, fa-l pe el sa vina dupa tine.