| anonim_4396 a întrebat:

Deci,as vrea sa ma apuc de vlog si nu stiu ce nume sa aibe canalul. As vrea sa fac impreuna cu prietena mea, sau singura ...inca ma mai hotarasc.
1. Imi puteti spune ce nume as putea sa pun canalului de youtube daca fac singura vlogul si daca il fac cu prietena mea?(as vrea ceva original)
2. Imi dati cateva idei pentru primul vlog?
3. Ce parere aveti despre vlogging? Merita?
Multumesc pentru rabdare! Dau funda! :*

1 răspuns:
| Lagorúthon a răspuns:

1. Va cautati o porecla, sau prenumele vostru (gen Andre & Roxy, porecle din astea din prenume)
2. Cauta niste stiri amuzante si spuneti parerea despre ele.
3. Se merita, daca te tii de el si ai continut foarte bun.