| Makovei_Iuly_1995 a întrebat:

Hey, salutare TPU, o prietena de a mea vrea sa se apuce de vlogging, si nu are idei de ce nume sa aiba canalul ei, imi puteti da niste sugestii?

4 răspunsuri:
| Georgiana_Valentina_1998_3nef a răspuns:

Eu fac de un an vlogging si poti face despre ce vrei faze tari, chestii aiurea care le fac animalele etc

| Makovei_Iuly_1995 explică (pentru Georgiana_Valentina_1998_3nef):

Da asta stiu, dar ea are nevoie de un nume pentru canal!

| Georgiana_Valentina_1998_3nef a răspuns (pentru Makovei_Iuly_1995):

Bettw
crissme
ke$$a

| B_Anne_Mary_1995 a răspuns:

Poate fi un vlog in care sa isi spuna parerile despre anumite lucruri dar intr-un fel m-ai amuzant sau sa faca in el scene de Adevar Si Provocare!