| Dyingfetus a întrebat:

Buna,deci azi am dat un examen la Germana si simt ca mor sunt stresata ingrozitor. Examenul a durat 3 ore jumatate,si simt ca nu am facut nimic! Nu stiu,eram in criza de timp.Si daca mai aveam timp sunt sigura ca il treceam dar am mazgalit ceva pe acolo ce am mai reusit sa scriu! Il pic.SI nu pot sa ma impac cu ideea.Imi vine sa vomit. crying Nu o luati cum ca nu il pic, pentru ca asta e sigur.Dar pur si simplu nu stiu ce sa fac sa scap de starea asta!

2 răspunsuri:
| ctaly a răspuns:

Nu renunta sau grogheazate!

| ciprianchim a răspuns:

Nu te stresa, sau ingrijora. Du-te k ideea k il vei lua.Si bafta multa...