| RoseLangdon a întrebat:

Deci bichonul ala cu care tot va innebunesc e baiat. Cum as putea sa il aranjez? adica la fete prinzi o codita in varful capului big grin la baieti ar putea la fel dar fara fontita, cu o prinzatoare neagra sau albastra ......Sau cum altcumva? big grin

*

2 răspunsuri:
| MakoMory a răspuns:

Si eu am un bison (negru)...eu de obicei oro ii fac creasta big grin ori ii prind sus o fundita albastra.

| Ynakal a răspuns:

Poti sa ii pui in papion sau sa ii pui sapca se gasesc la magazine speciale tongue