| LoveDreamsxdd a întrebat:

Deci cum să încep thinking Unui băiat cred că îi place de minebatting eyelashes, adică mereu se uită la mine, mă ia în braţe, mă tine lângă el,vrea să mă sărute[era o provocare],ne tachinăm, îmi pune mâna pe fund pe sânii uneori :-s, credeţi că vrea să profite de mine sau chiar ţine la mine?;'3. Fundă! puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Pişcoţica a răspuns:

Băieţii sunt ciudaţi laughing, nu neapărat că vrea să profite, poate aşa încearcă să-ţi atragă atenţia şi să-ţi comunice că te place şi vrea să aveţi o relaţie. Dă-i o şansă dacă şi tu il placi!
Dacă iţi face ceva ce nu îţi convine, îi poţi spune frumos; nu o să il deranjeze.
Cam aşa încep toate relaţiile, prin ' a atrage atenţia '. Te pup.:*

Cheers. Pişcoţica!

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Îi cam fug mâinele pe corpul tău!
Care este ăla care nu vrea să facă sex?
Pa, pa.

| mimiwewem a răspuns:

Bună. Eu cred că te place. Ar fi frumos să-i dai o șansă, dar să ai grijă cu el.

| EuAli a răspuns:

Da-i o sansa sa-l descoperi happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Părerea mea este că vrea doar să profite de tine.
Un băiat care vreodată îţi va zice dacă nu te culci cu mine înseamnă că nu mă iubeşti sau mă despart de tine fiindcă nu te culci cu mine nu te iubeşte garantat!
Şi îi poţi da cu praf de mers din prima clipă că nu merită nici o fărâmă din timpul tău
pentru că dacă cedezi în faţa unor asemenea şantaje emoţionale îţi vei pierde stima şi încrederea în tine.
Te pup!

| YoYo09 a răspuns:

Da-i o sansa...prima data sari pe el pupal, tragei cateva limbi, si dupa vezi.