| Foozy a întrebat:

Mie imi place de un baiat cu 4 ani mai mare ( eu am 13 ani ) si cand ne intalnim ma ia in brate sta numai langa mine se uita mereu la mine incearca sa ma sarute si tot felul de chesti din astea, si eu cred ca ma place dar colegele mele spun ca isi bate joc de mine... voi ce credeti :O3puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Looly_7417 a răspuns:

Mereu trebuie sa existe niste colege care sa injecteze repede veninul. Daca crezi cu adevarat ca te place explica-i ca ai niste sentimente pentru el si intreaba-l daca vrea sa aveti o relatie serioasa (nu trebuie sa te rusinezi la faza asta). In ceea ce priveste colegele tale, nu le mai da informatii despre relatia ta sentimentala deoarece daca se baga prea mult strica tot. Asculta-mi sfatu pentru ca si mie imi placea de un baiat din sc ff. mult si ii povesteam colegei mele si nu stiu cum au ajuns lucrurile dar el se da la colega mea acum.Asa caa incearca sa aveti o relatie si nu le mai baga pe fete in sema!big hug Succes :*. Fundita?big grin

7 răspunsuri:
| elizabeth a răspuns:

Livia_wwe si o sa vezi aici.

| emokyda98 a răspuns:

Poi in primul rand nu TOATE colegele tale iti spun asta:-

| lavinia_3755 a răspuns:

Poate chiar te place nu mai asculta toate gurile rele. poate sunt geloase pe tinewinking eu cred ca te place

| DiannaGabrielle a răspuns:

Daca zici ca te ia in brate, se uita insistent la tine si vrea sa te sarute eu cred ca poate chiar te place.Un sfat:nu te lua dupa colegele tale, poate ele sunt geloase ca tu ai prieten si ele nu.big grin Fundista?hee hee

| Anna203 a răspuns:

Eu care am 14 ani si imi place de un tip cu 6 ani mai mare. Gen nu e asa rau nu? Pune te intr o relatie cu el..at fi super?

| Yuk1na a răspuns:

Sti ce...ia nu iti mai impartasii aventurile cu colegele tale...ca-s tare barfitoare!
Nu vreau sa te sperii dar fi constienta ce vrea un baiat la varsta aceia... daca vrei ceva serios cu el, explica-i verde-n fata.Sigur va intelegehappy
Si te mai intreb ceva : cat de mult conteaza opinia colegelor tale?
adica daca ele zic ca parinti tai nu sunt cei adevarati tu le-ai crede?
Ce cred...hmmm : Gaseste-ti alte prietene @.@

| Foozy explică:

Ma referem de cele de la dans ca cele din clasa nici nu il stiu pe baiat deci...winking