| spaikizz a întrebat:

Deci dau fundoi+VOT celei/celui care imi spune expresii cool si noi de genul: Te-ai uitat la emisiunea prostii spun da sau nu? sau Ai dat la peste? Si te-a tras la fund! Si alte chestii d'astea! PLease si dau fundooooiii! Mersi! +VOT la toti inclusiv funditei.

3 răspunsuri:
| spaikizz explică:

Mda...ceva mai nou... mersi

| Deyu_4766 a răspuns:

Pai eu mai folosesc chestii din astea dar nu tot timpul cand intru in clasa mai intreb cei ma aici bar de negri? si toti se uita la mine happy zambind

| noone3239 a răspuns:

"intrebare": mingea a intrat in poarta. unde este mingea? ->intre bare