| ForYouu a întrebat:

Deci eu nu stiu sa sarut, am vazut peste tot chestii de genu "o sa vina de la sine.". La mine nu a venit, m-a sarutat de vreo 5-6 ori si cred ca nu m.am descurcat. La sarutul fara limba nu am nicuo problema, dar cand intervine limba deja este o mare problema (nu stiu ce sa fac ). Si atunci cand iti baga limba in gura mai continua faza cu sarutul cu buzele ca mie mi se pare ca nu poti sa le faci pe ambele in acelasi timp?

2 răspunsuri:
| StefanRadu5846825 a răspuns:

Sincer si mie mi se pare foarte grea faza cu limba dar nu trebuie decat sa il rogi pe partenerul tau sa te invete. Lasa-l pe el sa iti arate si dupa incerci si tu dar mai discret. Bafta! Funda?

| TheAG a răspuns:

Incearca sa pupi mai multe fete si o sa vezi ca vine de la sine, e cam ciudat sa iei lectii de asa ceva de pe internet, mai bine de faci de ras fata de o fata si ii spui sa te ajute o prietena sau ceva si dupa nu o sa mai ai probleme