| anonim_4396 a întrebat:

Buna deci haideți sa va spun...
Eu m-am planificat cu prietenele mele ca mergem L.A mall L.A un film. O prietena nu poate sa vina si eu am spus sa anulam întâlnirea dacă nu poate ea ca ma simt naspa. Ele doua vor sa meargă L.A film si si eu as vrea dar am spus sa ma întâlnesc cu prietena mea ( care nu poate veni) L.A ea acasă. Dar dupa aia L.A scoala ele doua o sa ne facă in ciuda. Eu m-am gândit :
1. Sa merg cu ele L.A film si dupa aia sa merg L.A prietena mea acasă
2. Nu mai merg L.A film doar L.A prietena mea
Funda pentru cel mai bun răspuns!happy

Răspuns Câştigător
| addy200 a răspuns:

Nu mergi niciunde. Dacă tot vrei să faci ceva frumos mergi la cea care nu poate merge.și dacă alea o să vă facă în ciudă asta înseamnă că nu sunteți prietene!

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Mi se pare exagerat gestul tau pentru ceva atat de banal ca mersul la un film. Du-te cu prietenele alea la film si dupa daca vrei te duci la prietena ta. De ce sa te privezi tu de ceva ce-ti doresti doar pentru ca nu poate o tipa sa vina? serios acum, n-are nicio logica.

| Valentina400 a răspuns:

Este foarte simplu:Mergi mai intai la prietena ta care nu poate sa vina la film, si planificati sa mergeti la film cand poate si ea!