| USAGirl a întrebat:

Deci imi place foarte mult de un baiat si vreau sa'l invit sa mergem undeva de valentines's day dar nu stiu cum. Vorbim mult la telefon si el mai vine cateodata cu chitara lui la mine si cantam impreuna. Deci cum sa'l invit sa mearga cu mine sa mancam in oras de Valentine's day?

Răspuns Câştigător
| PatyKan a răspuns:

De obicei ei sunt cei care fac pasul asta, dar daca esti hotarata, perfect. Pai, fie printr-un mesaj [asa ii dai timp sa asimileze invitatia- daca sunteti prieteni buni] fie fata in fata.
Oricum ai face'o, tu fii sigura pe tine si asculta-ti inima, e ceea ce conteaza. happy

2 răspunsuri:
| acinorev a răspuns:

Spune-i in cantec de chitara ca vrei sa-l inviti in oras cand vine

| Ally73 a răspuns:

Pai.incearca sa aduci vorba de aceasta zi si. daca nu te intreaba el fa tu primul pas. daca refuza.nu-i nimic. daca v-ati merge undeva impreuna asigurate ca totul va fi perfect... poate la un film si apoi luati cina impreuna.si daca ii va placea sigur te va intreba daca vrei sa fi cu el. mult noroc:*:*:X:X