| Maya_8602 a întrebat:

deci, la scoala vb cu mine, rade, se apropie atat de mult incat zici ca ar vrea sa ma i-a in brate, si tot felul, desi este fostul, si inca cred ca mai ma place, pe mess sa zicem ca 50% ma baga in seama. dar rar, in rest nu! Dc?

Funda si voturi!

Fara raspunsuri jignitoare!

1 răspuns:
| Printzess a răspuns:

Pai poate e la vrajeala ca ii place de tine.se da pe langa tine ca sa obtina altceva sauthinking poate chiar ii place de tine. incearca si u sa afli d l prietenii lui ce vrea cu adevarat