| Emma a întrebat:

Buna!

Deci... mi-a spus o prietena ca andra e tiganca.

Si mie una nu prea mi vine sa cred!

Voi ce ziceti?

Sa nu credeti ca am ceva cu acea rasa.sunt doar curioasa!

Multumesc!

7 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Sunt popor nomad, nu rasa.Toti suntem oameni pana la urma ce mai conteaza cum e ea? Conteaza vocea, si faptul ca e o tipa placuta.
Nu cred totusi.

| Emma explică:

Da, ma rog!

Scz pentru gresealabig grin

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Cam are alura de tiganca daca te uiti bine la ea...mai ales prima oara cand a aparut cu melodii aia " In noapte ma trezesc" acolo chiar zici ca e tiganca 100%. Dar daca te uiti la parintii ei nu sunt rromi deci...nu stiu ce sa zic. poate doar pare.

| MaryaSiAtÂt a răspuns:

Prietena ta e o mareeeeeeeeeee proasta andra nu e tiganca e superba o ador. cand o sa ajunga prietena ta sa aiba vocea andrei atunci sa vb nici atunci nu are dreptul.

| darianna23 a răspuns:

Tiganii nu sunt o rasa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acea prietena a ta e **** si ***** si ******* deci no baga in seama, a si care andra ca si pe mine ma cheama tot asea.

| berecirobert a răspuns:

Da intr-adevar andra este de etnie rroma,dar nu stiu de ce ii este rusine cu originile ei,poate din cauza ca rrom,rrom este asociat cu infractor, lenes, etc. daca unui rrom ii spui rrom automat se crede ca ai ceva cu el.