| mony99debby a întrebat:

Buna deci mi-am facut un cont pe youtube si nu stiu cum sa pun video...
va roog spuneti ...si unde pot edita video cine raspund econrect

4 răspunsuri:
| CookieYumm a răspuns:

Sus langa search este un putonas numit "Upload " apasa acolo si dupa aia dai click pe "Upload video " si alegi ce video vrei sa incarciwinking.
Programe pentru editat video thinking
Pai ar cami fi Windows Movie Maker oh go on.
Pe care sigur il ai pe pc.
Dar sincer nu e cel mai bun dar e singurul care e gratis.
Ar mai fi Sony Vegas ori ce versiune. Ti-asi recomanda Sony Vegas 8 sau Sony Vegas pro 9. Sony Vegas 10 nu prea ti-ar folosii deoarece are mai multe aplicatii pentru 3D dar in rest e ca si pro 9.
Sper ca ti-am fost de ajutor.
Funda?batting eyelashes

| yfgsdufsdhfgyfrhwer a răspuns:

Acolo sus langa search ai upload sau incarca si apoi dai incarcati un videoclip si vezi tu restul

| HellYeahChristine a răspuns:

Langa search in dreapta o sa gasesti "Upload" de unde pun video. Apoi dupa ce s-a incarcat in stanga click pe numele tau apoi my videos