| Naty343 a întrebat:

deci mie imi place de un baiat si el ma placea pe mine. Dar prietena mea s.a pus in vorba cu el. Si adineauri ea mi.a spus ca si eu ii place de el. Baiatul a intrat in vorba cu ea si s.au imprietenit, si lui ii place de ea. crying :'( nu stiu ce sa fac, stam in aceeas clasa... ma simt rau nu mai stiu ce sa fac, plang... ce sfat imi dati? crying

Răspuns Câştigător
| Dante30 a răspuns:

Buna:
1. La mana calmeaza-te..baieti sunt cat cuprinde planeta.
2. Ce sa faci? daca prietena ta a avut tupeul de a se baga in seama si tu nu, pierderea ta, e exact ca orice lucru in viata cu relatiile, daca ai oportunitatea sa faci ceva ce te-ar avantaja fa-o, Si ma rog de ce plangi?
Viata e grea fetit-o, foarte grea. eu am 19 ani fara mama sau tata si locuiesc singur de 3 ani, ar trebui sa urlu si sa plang sau sa ma sinucid acum?
3. Cati ani ai, ca mai nou a avea o relatie numai inseamna a-ti gasi jumatatea, e aparent un trend caraghios si retardat >_

3 răspunsuri:
| Celcareajuta a răspuns:

Spune-i ca il placi iar daca sentimentul va fi reciproc ai libera calea. Apoi ii poti explica prietenei tale ca te placi si vrei sa fii cu el in tovarasie. O mai spun o data: daca sentimenul va fi reciproc!

| Danişor a răspuns:

Salut! pai mai intai de toate calmeaza-te... ce sa faci? daca prietena ta a avut tupeu de a se baga in seama si tu nu, pierderea ta, e exact ca orice lucru in viata cu relatiile, daca ai avut oportunitatea sa faci ceva ce te-ar avantaja fa-o, spune-i ca il placi si daca sentimentul va fi reciproc ai cale libera. Dupa poti sa ii explici prietenei tale ca te placi si vrei sa fii cu el in impreuna.Repet daca sentimenul va fi reciproc!

| Naty343 explică:

Nu mai conteaza happy baiatul a vrut sa ma faca geloasa, acum e totul bine, suntem impreuna happy