| Ilovedinero a întrebat:

Buna deci nici nu stiu la ce categorie sa pun intrebarea si ce sa fac.Azi-noapte am fost la o petrecere cu mai multe prietene dar nu eram imbracate " provocator" sau ceva si s-a trezit un barbat in jur de 40 de ani sa se tina dupa noi.Eu stateam in fata iar prietenele mele erau in spatele meu, el a inceput sa fie libidinos si scotea tot felul de sunete, le pipaia pe pritenele mele iar ele erau inghetate de frica si nu ziceau nimic si in momentul in care am simtit ca a pus mana si pe mine jur ca m-am intors si i-am dat niste bucati de uppercut-uri si crosee de nu mai stia de el si prietele mele m-au tras din atac si au incercat sa ma ia si sa fugim dar eu aveam o senzatie atat de ciudata de liniste, n-aveam nici o problema si mergeam in plimbare.Azi efectiv nu stiu ce am dar nu pot lasa pe nimeni sa ma atinga, iubitul meu mi-a pus mana pe spate, prin tricou si m-am facut ca o nevastuica.Cum pot sa trec peste chestia asta cu atinsul?

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"un barbat in jur de 40 de ani...a pus mana si pe mine...Cum pot sa trec peste chestia asta cu atinsul?"

eu cred că te dai tu așa, mimoză, fără să fie cazul

https://www.tpu.ro/......am-strans/

| Ilovedinero explică (pentru sierra1):

Tu crezi ca noi astia care facem sporturi de contact nu avem traume, sentimente si trairi? In ring esti unul si in viata de zi cu zi esti alta persoana, cand stii ca cel din ring are aceeasi greutate si experienta ca si tine nu e cine stie ce, dar cand un handicapat din asta pune mana pe tine oricat de puternica ai fi te ingheata chestia asta

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ilovedinero):

Ce ** mea sport ai facut tu? ai luat o n gura?

| Ilovedinero explică (pentru anonim_4396):

1 n-ai p...
2 sportul nu spune ce simti si ce faci dupa, instingtul a raspuns pe moment dar acum cand nu mai e presiune afecteaza psihic, nu stiai?
3 mai mult ca mama ta nu o ia nimeni, stai linistit/a

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Aștepți să treacă.

| dullcat a răspuns:

In astfel de cazuri e mai intelept sa pleci de acolo, nu sa te iei la bataie.Singura lupta pe care o poti castiga 100% e cea o eviti.
Se putea sfarsi tragic pentru voi....Degeaba stii sa te bati daca esti depasita ca numar.Si nu poti sti in astfel de imprejurari daca individul e singur sau nu.Plus, in functie de cati tolomaci sunt in incapere, se poate isca o bataie generala si atunci mai mult lume are de suferit.Ai grija.