| Ciresikaaa a întrebat:

Buna deci nu stiu cum sa procedez...imi place de mult de un baiat si prietenele mele tot imi spune-au ca poate are prietena, eu nu crede-am asta pentru ca stiti cand esti indragostita..., bine a trecut m-ai bine de 5-6 luni el vorbea cu mine dar rar cand ne intalne-am pe strada, odata eram cu prietena si state-am pe banca si le zice:" lasa ca vin si va i-au la rost ", si nu a m-ai venit, la ce se referea?, si am facut rost de id lui de la prieteni, si am facut un id si am adaugat in el fosta lui prietena si pe el, si am vb cu fosta si zice-a ca el are prietena sad dar baiatul respectiv o m-ai iubeste si pe fosta, fosta i-a dat papucii ca l-a vazut pe strada cu alta fata si acum sunt impreuna crying, nu mi-a venit sa cred crying, va rog spuneti-mi m-ai are rost sa il plac? vreau cat m-ai multe raspunsuri dau fundita.

Răspuns Câştigător
| adaaax a răspuns:

In dragoste nu se pun astfel de intrebari. Am mai spus-o si o mai repet : in dragoste se gandeste cu inima, nu cu mintea.Pentru unele persoane este usor sa te indragostesti, pentru altele este mai greu. Dar ar trebui mai intai ca tu sa-l cunosti mai bine, si poate apoi sa-i marturisesti ca si tu il placi. Poate ca si el simte sau va simti la fel, cine stie? Chiar daca el are alta prietena, tu inca il poti cuceri! Dar cel mai important lucru e sa-l cuceresti fara sa te schimbi dupa gusturile lui. Iar "las' ca vin si va iau la rost" inseamna ca o sa mai treaca sa vorbeasca cu voi. Cel putin asa interpretez eu.

Sper ca te-am ajutat! [pupici]

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga didi imi pare rau ca auzi asta dar nu mai are rost sal placi parerea mea daca vrei sal mai placi saal mai placi eu ti-am zis parerea.