| cockie_green a întrebat:

deci o poveste lunga.sa incep:
mie imi place de un baiat care a fost cu o coolega de-a mea.si el ma place si faza e ca eu am rugato pe acea colega sa imi faca cunostinta cu el si ea e acum foarte geloasa mia si zis asta si tot baga chestii urate despre el. si mie m-ie frica ca daca o sa fim impreuna sa nu ne desparta sa ii zica ceva lui despre mine. ce sa fac?

1 răspuns:
| IzzyTDG a răspuns:

Daca veti fii impreuna, si fata aia o sai sp cev urat despre tine lui, baiatu' daca ii fraier o sa creada, daca nu o sal doara in cot de ce spune aia, si te va crede pe tine... Sa zicem ca fata aia ( fosta ) ii sp baiatului ca tie ti-e frica de intunerik, el daca chiar te iubeste, o sa te accepte asa cum estiwinking