| Analia_5609 a întrebat:

Buna deci pana acum am intrebat fetele pentru ca sunt fata dar acum am sa intreb baietii: voua ce tip de fete va plac baietoase sau feminine si la baiatoase ma refer asa sa se uite pe la meciuri sa injure sa stea mai mult cu baietii si la feminina ma refer sa fie atenta la unghi la par la toale increzuta si face ca dracu cand i se rupe o unhgie. eu am o prietena care este baietoasa si una feminina si baieti stau mai mult pe langa aia baietoasa voua care va plac fuunda

Răspuns Câştigător
| fastlane a răspuns:

Cate putin din fiecare tongue nici sa joace fotbal cu doza de bere prin casa dar nici sa fie o smiorcaita... parerea mea

2 răspunsuri:
| Selena54 a răspuns:

Sunt fata da` imi dau si eu cu parerea.

Are dreptate fastlane.eu de ex sunt un pic din fiecare.injur de numa`, joc fotbal cu baietii cand ii vad. dar tot timpul am unghiile facute.si nu ma imbrac ca o fata baietoasa.adica blugi largi sau chestii de genu`...

Deci mai bine cate un pic din fiecare.winking

| Analia_5609 explică:

Asa sunt si eu mai stau cu baietii cu alea dar nu ma imbark ca baietii adica eu mereu port parul desfacut blugi stransi p kur tenesi si tricou stramt tip clasic de fatade sc