| CupcakkeCaffe a întrebat:

Baietilor le plac fetele mai baietoase sau mai feminine?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La baieti le plac fetele care sunt ele insele si nu se mai chinuie atat sa fie pe placul tuturor happy

10 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Feminine...normal! Cele baietoase sunt anomalii ale genului!

| Liquify a răspuns:

Feminine bineinteles. Un barbat care se respecta va vrea sa aiba alaturi de el o femeie ce stie sa se ingrijeasca si stie exact cum sa se aranjeze astfel incat sa nu para falsa. Va avea nevoie de o femeie cu personalitate ce nu riposteaza la orice critica mai mult sau mai putin constructiva adusa la adresa ei, dar care nici nu se lasa calcata in picioare si stie sa isi sustina punctul de vedere. O fata care nu foloseste calculatorul doar ca sa stea pe Facebook si sa vorbeasca aiureli pe Messenger. O femeie inteligenta, care stie sa puna in valoare ce stie si sa mascheze domeniile in care nu se pricepe.

| aurora50scumpika a răspuns:

Parerea mea e ca mai feminine,,, orice baiat ar vrea sa aiba o prietena frumosa aranjata.si sa nu fie tupeista...bine sunt baieti carora le plac fetele tupeiste...

| Doηηa a răspuns:

Sunt sigură că le preferă pe cele feminine!

| Couragebv a răspuns:

Pai e cam ciudat sa stea un baiat cu o fata mai baietoasa asa, tu ai putea sta cu un baiat mai fatalau asa?

| Al3xCojbuchi a răspuns:

Aici depinde si de atitudinea baiatului.Mie de exemplu imi plac fetele mai feminine dar nu pitipoancehappy.

| denylov3 a răspuns:

Pai depinde de baiat sunt baiati care vreau sa fie alaturi de o fata baietoase sa ii placa sa stea cu prietenii lui si asa mai departe.dar sunt si baiati care au nevoie de o fata. Mai pe scurt "sofisticata" laughing funditabatting eyelashes

| DarkBlood32 a răspuns:

Pai normal ca feminine ca daca le placeau baietoase se faceau de rasul lumii ca-s gay. Hai sa fim seriosi! Sau o fata nu poate sa placa un baiat fatalau. Acestea sunt instinctele de baiat si de fata.

| MasterXXL a răspuns:

Depinde de tine si cum zicea si Al3xCojbuchi:"Aici depinde si de atitudinea baiatului"

| corsoandrei a răspuns:

Ok merg si eu spre feminine dar nici prea sclifosite, sa se supere din orice. Daca mai este si sportiva awa laughing.