| anonim_4396 a întrebat:

deci, sa incepem cu inceputul, acum o luna, un baiat pe care il placeam si il plac foarte mult, s-a despartit de mine., iar apoi azi, la scoala, o prietena a strigat foarte tare ( el fiind in spatele meu) daca sunt cu un baiat ( cu care sunt foarte buna prietena) iar apoi el s-a uitat foarte mirat la mine, si parca jignit, si dupa ce am plecat de langa el, o colega mi-a mai spus ca se uita dupa mine foarte insistent..si intr-o zi, m-a sunat si mi-a zis la telefon: Buna Bianca, scuze, am gresit nr de telefon.( dar nu avea de unde sa imi stie vocea, pentru ca in perioada in care am fost cu el, nu i-am raspuns niciodata la telefon., si nu prea avea de unde sa imi stie vocea, pentru ca voacea mea este foarte schimbata la telefon, mai ales ca m-a sunat dimineata, si m-a trezit..., si in plus, mai inventeaza lucruri banale, zic eu, despre care sa vorbeasca cu mine... Nu stiu ce sa fac, va rog, ma puteti ajuta?

4 răspunsuri:
| loryys a răspuns:

Mai daca iti place de el de ce nu vrei sa vorbesti cu el? Dupa cate spui tu el tine mult la tine..si stai de vorba cu el. daca el va sta cu altcineva ai sa plangi..deci du-te la el stati de vorba comportate normal..vezi tu!

| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Pai vorbeste cu el, doar fiindca sunteti despartiti asta nu inseamna ca nu poti vorbi cu el.
O zi buna!

| YunoGasaiEceaMaiTARE a răspuns:

Pai el te place de aia inventeaza scuze el asteapta sa faci tu primul pas cand de fapt el trebuie sa faca primul pas si sa isi ceara scuze.

| RaduSk8 a răspuns:

Da doamne...ce suntem noi aici sa-ti rezolvam copilariiile? laughing