| LiviuuuXD a întrebat:

Deci un tip m-a enervat si...reactionez cam aiurea. a 2 a oara cand reactionez asa.L-am luat pe tip in surprindere cu o bata in cap..si nu s-a mai sculat. mi-e frica! Ajutor! Help!

9 răspunsuri:
| drogh a răspuns:

Probabil este inconştient. Sună la 112 şi stai lângă acel tip până îşi revine şi îţi ceri iertare pentru tot. Dacă cumva a păţit ceva, trebuie să te predai poliţiei şi să-ţi asumi vina! Acea persoană nu a avut nicio vină că tu nu ţi-ai putut controla nervozitatea. Încearcă să iei şi nişte bani la tine în caz că trebuie să plăteşti vreo amendă.

| digital7shady a răspuns (pentru drogh):

Cine crezi ca sta sa intre pe TPU dupa ce (poate) a omorat cineva? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E cam nasol. Sunt anumite zone ale corpului care daca sunt lovite cu putere poti muri imediat. Nu vreau sa te sperii. sau poate a lesinet. fiecare corp reactioneaza altfe. Ar trebui sa iti corectezi asemena gesturi, altfel vei regreta "!

| TashaUhm a răspuns:

Cred. de fapt sunt sigura ca ai gresit categoria`!laughing

| digital7shady a răspuns:

In primul rand spala bata, apoi (daca ai unde) da-i foc, daca nu ingroap-o undeva. Apoi asigura-te ca nu exista niciun martor. In cazul in care exista, vorbeste cu ei(cu mita sau intimidare) sa nu te dea de gol. In cazul in care ajungi la politie, cauta niste tactici de a pacali pe google, iti vor fi de folos. Ai nevoie si de un alibi, apropo!

| LiviuuuXD explică:

N-am dat tare, usor putin si a si cazut.

| LiviuuuXD explică:

Am aflat ca... tipul stia ca doar nu-l omor si mi-a facut o farsa, cand am dat in el am spus ca n-am dat tare, el s-a facut.

| RansleyGriswold a răspuns:

Nu te speria nu cred ca a murit...
poate o fi inconstient
poate nusi aduce aminte ce s-a intamplat
poate isi aduce aminte dar nu se va duce la politie sigur big grin
Gandeste Pozitiv happy