| Ancutssssa199712 a întrebat:

deci vine in scurt timp majoratul iubitului meu.
Avem impreuna un an jumatate si pana acum i-am luat si bratara si parfum si o vesta Puma si o rama cu noi etcc
Acum vreau sa fie ceva deosebit iar cadoul meu sa fie cel mai special.As dori cateva idei fff frumoase.nu am nici o idee big hug multumesc din suflet, ofer funda

2 răspunsuri:
| andru10best a răspuns:

Buna,
Sunt o gramada de chestii pe care poti sa le faci: o filmare cu urari de la cei dragi, un jurnal cu amintiri cu voi doi, un panou pe care sa scrii cat de mult il iubesti, cateva ciocolatele pe care sa scrii ceva semnificativ pentru fiecare luna in care sunteti impreuna, un tricou pe care sa scrii ceva ce il caracterizeaza sau de ce il iubesti. Uite mai multe idei aici http://www.surprizewow.com/blog/

| Cristina1994c a răspuns:

Ii poti lua un tricou/parfum ceva si langa poti face o cutiuta plina cu biletele pe care sa scrie de ce il iubesti. Pe capacul cutiei sa scrie "Te iubesc pentru ca..." iar inaintru sa se afle motivele!