| Smile932 a întrebat:

Peste cateva zile e ziua iubitului meu si nu stiu ce cadou as putea sa-i ofer, eu ma gandeam la o bratara de argint (bugetul nu este foarte mare). As vrea sa ma ajutati cu cateva idei. Daca aveti idei cum i-as putea darui cadoul ( ceva foarte special) m-ati ajuta foarte mult! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| ursachy a răspuns:

Exact! e bine si asa ..nu trebuie neaparat sa fie noapte, faci intuneric in camera si aprinzi lumanarile parfumate si faci exact cum ai zis tu si ii spui ca ai ceva pentru el daca iti arata cat de mult de te iubeste ..va luati in brate va sarutati si de aici stii ff bine ce urmeaza si ii dai cadoul :X si gt ma bucur ca ti-a placut ideea mea

31 răspunsuri:
| Viorel_Gabriel_1993 a răspuns:

Un cadou bun, pentru amandoi ar fi o cutie cu prezervative si niste viagra.o sa fiti amandoi multumiti

| ursachy a răspuns:

Un lantisor de argint subtire cu o initiala cu numele tau sau o bratara dinaia ce se adauga litere de aur la ea ...si formezi un nume ...litera e foarte subtire si e vreo 30 sau 40 lei/ litera+bratara vreo 20 lei sau mai putin
oricum se merita ..eu am bratara asta de 4 ani de la iubita mea si e in stare perfecta

| Smile932 explică (pentru ursachy):

E ok ce zici tu! Multumesc! Dar in ce mod mai frumos as putea sa ii daruiesc cadou? vreau sa fie ceva mai misterios si frumos in acelasi timp, nu asa aiurea"la multi ani iubitule!" si ii dau cadoul mi se pare sec.

| ursachy a răspuns (pentru Smile932):

O plimbare romantica apoi..mai spre seara va duceti la tine sau la el acasa, daca inca nu stati impreuna.o sampanie in doi:X... putin romantism, amor si o sa iasa perfectlove struck..si recomand sa te costumezi in ceva ..sexy provocator ..iti garantez ca o sa mearga si o sa aiba o zi de neuitat si mereu isi va aminti ziua asta cand o sa se uite la bratara chiar daca nu ai sa mai fi cu el doamne fereste.dar o sa se gandeasca cu drag si cu dor :X

| ursachy a răspuns (pentru Smile932):

Si pe bratara. poti sa ii scrii doar numele lui sau o initiala de a ta ca poata sa o poarte tot timpul orice s-ar intampla..adica sa nu-i scrii numele tau, doar o initiala parerea mea.

| Smile932 explică (pentru ursachy):

Imi place tare mult raspunsul tau!:X dar partea nasola este ca noi nu seara o sa ne vedem..ai mei nu prea sunt de acord cu el si ne vedem asa ziua nu prea seara sad. si eu ma gandeam sa iau niste lumari sa le pun asa prin camera ..si eu sa fiu intr-o lenjerie rosie ..si sa fac in mijlocul camerei o inimioara din lumanri si in mijloc sa fie intr-un saculet mic rosu bratara si langa o initiala cu numele meu! as fi foarte frumos:X dar nu cred ca merge asa si in timpul zileisad. Ajuta-ma te rog!big grin

| Smile932 explică (pentru ursachy):

...Si langa bratara sa pun o foaie si sa scriu pe acea foaie o declaratie de dragoste. ce zici?big grin

| Smile932 explică (pentru ursachy):

Multumesc inca odata!

| ursachy a răspuns (pentru Smile932):

Npc!:* succes te-am adaugat la prieteni. daca vrei sa ne cun mai bine iti pot da id meu de mess sa mai vorbim una alta!

| ursachy a răspuns (pentru Smile932):

Exact! e bine si asa ..nu trebuie neaparat sa fie noapte, faci intuneric in camera si aprinzi lumanarile parfumate si faci exact cum ai zis tu si ii spui ca ai ceva pentru el daca iti arata cat de mult de te iubeste ..va luati in brate va sarutati si de aici stii ff bine ce urmeaza si ii dai cadoul :X si gt ma bucur ca ti-a placut ideea mea

| Azre a răspuns:

Oferă-i o poza cu voi doi în ramă și o brățară finuță.

| Raiiiisa a răspuns:

O sticla de vin rosu din care sa faci o seara de neuitat.
Ai putea sa creeazi o atmosfera cat mai placuta si sa-i arati cat de mult il iubesti.
Daca nu iti doresti asta, ideea cu brata este foarte buna sau daca nu, atunci un ceas.
Fii cat mai draguta si fa-l sa simta cat de speciala este ziua aceea pentru amandoi.

| Smile932 explică (pentru Raiiiisa):

El nu consuma alcool si ceasuri nu prea poarta!straight face desi eu idee draguta!:*

| Smile932 explică (pentru Raiiiisa):

El nu consuma alcool si ceasuri nu prea poarta!straight face desi eu idee draguta!:*

| Raiiiisa a răspuns (pentru Smile932):

Cu siguranta va face o exceptie, nu are cum sa te refuze.
Si nu cred ca va uita seara aceea, pentru el poate va conta mai mult decat oricare cadou.
Va avea o semnificatie emotionala, pe cand cadoul una materiala.
Poti sa i le oferi pe ambele, decizia finala iti apartine:*

| Crisstttina a răspuns:

Ce spui de o seara romantica in 2? puppy dog eyes
Cumpara niste lumanari, o sapmanie.

| Smile932 explică (pentru Crisstttina):

Hmm.da as fi o idee foarte buna. dar eu as vrea ..sa-i ofer si niste lucruri care sa le poata folosi:*, si ma tot gandesc la un mod mai special pentru a i le oferi:*

| culturistu a răspuns:

Bai fata mea antena la mine cel mai frumos pentru un barbat este o tinuta sexi seara 1 cutie de prezervative si mai departe va descurcati voi asta e cadou adevarat nu rame de tablouri blugi sau etc iti spun eu ca va fi mutumit 100% daca chiar vrei sa-l faci fericit

| Smile932 explică (pentru culturistu):

Bai..nu prea imi place ideea, eu as vrea sa-i ofer un lucru sa il pastreze ca amintire! Noaptea aceea poate o va uita dar de exemplu un lantisor il poarta si ii aduce mai mult aminte de mine...

| Smile932 explică (pentru culturistu):

Bai...nu ma incanta ideea ta, seara aceea el o va uita, dar de exemplu un lantisor, il va purta si ii va aduce aminte mai des de mine! Multumesc oricum pentru raspuns!

| Smile932 explică:

Aseara ma gandeam, sa ne jucam adevar si provocare ( incintante) si sa ne tot jucam asa si eu sa-i spun ca nu am avut bani sa-i cumpar nimic si ca as vrea sa ne jucam. si la ultima provocare sa gaseasca"intamplator" cadoul big grin ce ziceti?big grin

| hellokitty69 a răspuns:

O rama draguta in care sa pui o poza cu voi doi

| Smile932 explică (pentru hellokitty69):

Avem!big grin

| hellokitty69 a răspuns (pentru Smile932):

Sunt acele magazine unde fac tricouri, cani, perne, etc. personalizate:poti pune poza sau mesaj thinking

| Smile932 explică (pentru hellokitty69):

De Valentine's Day am scos toate pozele cu noi si le-am pus intr-un plic si in acel plic am pus o declaratie de dragoste si le-am ascuns prin camera si la final o bricheta personalizata ( el fiind fumator ) deci nu stiustraight face

| Smile932 explică (pentru hellokitty69):

De Valentine's Day am scos toate pozele cu noi si le-am pus intr-un plic si in acel plic am pus o declaratie de dragoste si le-am ascuns prin camera si la final o bricheta personalizata ( el fiind fumator ) deci nu stiustraight face

| TheFuckIsThis a răspuns:

Ce spui de un tricou personalizat=D ceva haios.

| EvelyneAsd a răspuns:

Îi poţi cumpăra o pereche de blugi.
Ideea cu brăţara mi se pare interesantă. Încearcă să îi spui vorbe frumoase în timp ce îi dai cadoul. Sper că te-am ajutat.
Fundă? kiss

| hellokitty69 a răspuns (pentru EvelyneAsd):

Blugi?laughing)) Mai bine pijamale daca tot vrei sa-i reinnoiesti garderoba laughing) Nu prea ai de unde sa stii daca se aseaza bine pe el, si ar fi cam aiurea sa-l iei la cumparaturi pentru propriul lui cadoustraight face

| Smile932 explică (pentru EvelyneAsd):

Da, e o idee buna doar ca blugi nu prea stiu. daca nu ii sunt buni sau nu-i plac straight face, si eu nu prea le am cu vobelestraight face, sunt mai timidabig grin :*

| Smile932 explică (pentru EvelyneAsd):

E o idee draguta, dar hellokitty69 are dreptete daca nu ii plac?straight face. Si eu sunt mai timda nu prea le am cu vorbelestraight face:*

| EvelyneAsd a răspuns (pentru hellokitty69):

Da, ai dreptate. happy