| giulia223311 a întrebat:

Buna! Deci eu plac un baiat din scoala mea si el pe mine, am fost si împreună 2 luni dar m-am desp eu de el deoarece incepea sa ma dezguste, iar acum vorbesc iar cu el si iar il plac si el pe mine...ce sa fac, sa ma impac cu el?

Răspuns Câştigător
| Hyperion7 a răspuns:

Nu, treci peste, o să vina o vreme când iar te va "dezgusta"

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Acum nu te mai dezgustă?

| Violleta2022 a răspuns:

Lasa baietii in pace, la 14 ansiori ai de invatat pe rupte pentru evaluarea nationala, nu sa alergi dupa baieti.

Asculta-ti mama si fii cuminte, ca vei avea numai necazuri in viata cu asemenea comporatmnet rebel, de copil obaznic care face lucuri interzise pe ascuns.

https://www.tpu.ro/......-insta-pe/

| sh859JD a răspuns:

Nu fa primul pas, asteapta-l pe el. El este barbat el ar trebui sa te ceara, nu el pe tine. Asteapta si testeazal sa vezi ce face.

| darrio2007 a răspuns (pentru sh859JD):

Barbat? Ha, ha! De unde stii? Nu vezi că sunt niste copii, ca și tine?