| Funny_4455 a întrebat:

deja termin clasa a 9a si bineinteles urmeaza examenele de absolvire, si sincera sa fiu nu stau prea bine la mate si ma tem sa nu iau mai jos de 8 ((. dati-mi sfaturi ceva cum as putea sa dau examenul bineeee ( o metoda de copiere, eu stiu ceva de genu, tinind cont ca nu mai am suficient timp pentru a recapitula materia necesara pentru exmen...) va multumesc anticipat :*

categoria nu e prea bine aleasabig grinDD

1 răspuns:
| Joey95 a răspuns:

Scuza-ma, dar, serios? Mai jos de 8? Am luat 5.40 la examenul din clasa a 8-a si am intrat la al doilea cel mai bun liceu din Brasov. Daca stai bine cu mediile anuale n-o sa ai treaba.
Si, copiatu'. mai copiezi si tu de la unu', altu', ce mai auzi prin clasa. mna. Succes!