| ChuPaChuPsPinK a întrebat:

Buna dimineata TPU :*. Imi dati si mie niste statusuri pentru descriere la poze-facebook. Nu vreau statusuri de iubire, de plans, de indiferenta. Vreau statusuri frumoase cand te uiti la ele sa poti zambi. Nu vreau status-uri gen "fericirea e...", vreau ceva deosebit.Va reamintesc ca imi trebuie pentru descrierea la poze la facebook.

Dau funda+vot

2 răspunsuri:
| KatherinneMilka a răspuns:

# Cei mai buni prieteni te vor ajuta sa te ridici cand cazi... Dupa ce vor termina de ras!
# Muzica? Ea e viata mea. Singura care imi va fi alaturi cand altii ma vor lasa!
# Daca as fi fost Alice, nu as fi niciodata parasit Tara Minunilor.
# Respecta-ti parintii, ei iti platesc internetul laughing
# Toate mamele fac copii frumos, dar mama mea chiar a exagerat cand m-a facut laughing)
sper ca ti-au placut! funda?winking