| NyckoletaKauelyta a întrebat:

vreau sh ew niste statusuri smechere pe care le pot folosi in descrierea unor poze de pe facebook..despre iubire, prietenie(sisters), pierderea increderii in cineva..etc..multzumesck mult:love struck

Răspuns Câştigător
| xChocoLat3 a răspuns:

Poftim >big grinhappy

Sa se oftice toti dusmaniiiiii \:d/ Ca te am pe tine mamii :*! Luv ya;;].

Uneori stau şi ma gândesc Doamne`! love struck Nu ştiu cum să`I mulţumesc pestru tot ce a făcut! love struck mi-a dat curaj să fiu cine astăzi sunt :*.

Uneori e chiar şi mama mea :X Mă alintă mă răsfaţă cât se poate :* şi`mi dă şi pumni să mă trezesc la REALITATE!

Dacă toate au trecuut` thinking De ce nu ar trece si asta?batting eyelashes oh go on

E doar o falsă stare oh go on Pe care o aveai happy Dar mă minţeai chiar şi când mă priveaibatting eyelashes!

Lasăă` timpul trece … Oricum nu pot să`l oprescwinking.

O vezi? Nu e tristă chiar deloc. love struck Zambeşte suav smug, are privirea de foc! E fericită şi o ştii bine. Dar ea deja nu se mai gandeşte la tine!;;]

Fericirea`I cântărită în baloOane de săpun love struck Ele se sparg când visele ţi se prefac în scrum. :-s

♥ Ai grijăă d ea pentru că ea e doar odatăă smug si n`o s`o mai vezi NICIodatăă NICIodatăăbatting eyelashes

♥ Ea nu e genuu` ăăla! Ea e genuu` ăălalalt! day dreaming

Viata e frumoOasăă` love struck şi fără eFecte speciale!;;] ]

♥ Ai aflat într`un final că … şi diamantele se sparg!batting eyelashes

Să poţi fi la fel când totul e schimbat Să poţi fi indiferent când totul te-a marcat happy

N`o să mă schimbe nimeni niciodată! love struck Am rolul principal. De fetiţă răsfăţată love struck

Şi o vezi cum vine smug, cu mersul ei de felină love struck Fiţele de divă tongue Vezi că îţi curge nişte salivăhee hee

10 răspunsuri:
| xChocoLat3 a răspuns:

Mă atingi uşor mă ameţeşti love struck Din vis nu vrei să te trezeşti [-x Provocator îmi spui că mă iubeştibatting eyelashes M`am săturat de vorbe, vreau fapte nu poveşti! love struck

● Ia`mă de mână şi să facem o plimbare; Să fii doar tu cu mine; Pân` la răsărit de soare; Fără preteni, fără bani, fără timiditate; Fără telefoane mobile si apeluri ratate love struck

Esti al meu love struck si vei fii mereu big hug Ramai captiv in sufletul meu devil

Zici că sunt nebună Şi privesc cu lene`n gol Ca să`mi revin cred c`am nevoie de ajutoor. blushing. \m/.

Fete cuminţi, asta vor băieţii răi, CLAR! Băieţi răi asta vor fetele`n general. :X:X =p~

te-am dat peste cap cu al meu stil de copil teribil devil.

Ai bani, maşina si ţoale de firma Dar ce folosoh go on, Te fac oricum, dintr`o privire eşti pe jos!winking

Te rog nu mă considera ca ori`ce panaramă! Dansez provocator smug Pe tocuri love struck Nu pe masă [-x îmi place bunul`gust şi`o doză de viatsăă` love struck love struck.

Eşti prost de dai în gropi să moară Titi :-J Te dau pe spate cu stilu` meu de Barbie cu HelloKitty! tongue

În seara asta suntem pe val si normal… Noi avem rolul` principal! love struck Vă dăm pe spate cu balansul` nostru fenomenal! devil

Trag s`ajung unde tu n`ajungi!batting eyelashes

Viata e frumoOasăă` love struck şi fără eFecte speciale!;;].

E magic love struck Cum totul deVine tragic;;]!

| messokro a răspuns:

Statusuri Iubire:
1. Iubirea adevarata este atunci cand o/il iubesti mai mult decat pe tine insuti.

2.Am vrut sa iubesc pamantul dar … el e trist si rece; am vrut sa iubesc soarele dar …soarele nu incalzeste uneori am vrut sa iubesc marea dar… marea nu iubeste oamenii … Si atunci Dumnezeu mi-a dat puterea sa iubesc tot ceea ce este mai frumos dintre pamant, soare si mare … PE TINE …

Pentru mai multe statusuri de iubire:
http://messok.ro/category/statusuri-de-iubire/

Statusuri Prietenie:

1.Un prieten adevarat e acela care iti accepta trecutul, te sprijina in prezent si te incurajeaza in viitor.

2.Sunt inconjurata de ingeri. Ii numesc simplu PRIETENI.

Pentru mai multe statusuri de prietenie: http://messok.ro/category/statusuri-de-prietenie

Statusuri si Avatare : http://messok.ro

| raduconstantin11 a răspuns:

Eu am găsit statusuri pe
https://mstatusuri.cabanova.com/

Sper sa te ajute

| Claudiaeredit a răspuns:

*~Ce ar fi lumea fara BLONDE? O nimic toata… un dezastruhee hee „
*~Eu traiesc…tu stai. Sunt tot ce tu visezi, tot ce-ti doresti si n-ai!"
*~Daca cineva iti spune TE IUBESC, sa-i spui ca minte.caci iubirea iubirea nu se spune ci se simte…"
*~As vrea sa-ti demonstrez ca m-am schimbat. As vrea sa am sansa dar ai plecat.

Intra aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sper sa iti placa *

| DianaCorsa a răspuns:

Vezi Aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sunt foarte bune o sa fi multumita

Sper sa te ajute

| Mali2000DC a răspuns:

Eşti prost de dai în gropi să moară Titi :-J Te dau pe spate cu stilu` meu de Barbie cu HelloKitty!

| sebyspune a răspuns:

Eu dc nu am nici o poza decat un tip cu sapca care e tot gri

| Micu_Madalin_1996 a răspuns:

Cand o sa primesc 100 de like-uri o sa merg sa ma spunzurwinking

| Micu_Madalin_1996 a răspuns:

Daca primesc 10 like-uri invat gramatica limbii romane si nu o sa mai scriu cu "sh" sau cu "ew"