| loveyouforever a întrebat:

Buna din nou...
cine e in clasa a IX-a sa imi zica si mie daca isi ia maine ghiozdan?
daca da de ce, daca nu de ce?
daca va luati, ce luati in el?:X

funda si vot:*

Răspuns Câştigător
| marionettetolife a răspuns:

Pai e il i-au ca sa pot cara mai usor manualele acasa!
In el imi pun penarul si caietul de dirigenti pentru a scrie orarul!
Te sfatuiesc sa iti ei si tu la fel.
Multa bafta in noul an scolar!
big hug kiss

4 răspunsuri:
| M a răspuns:

Eu mi-l iau pentru ca sa am unde sa imi pun caRTILE, si imi iau in el un pix si o foaie sa imi scriu orarul de marti

| VincentVlnt a răspuns:

Eu nu iau nimic laughing doar e deschiderea maine

| ThePoet a răspuns:

Iati-l ca va dau astia manualele. Doar n-o sa le cari in plasa.

| MaRiusSsik a răspuns:

Buna. da, imi iau ghiozdanul pentru ca la noi la liceu se dau manualele...si la tine la liceu nu stiu asa ca... iatil pentru orice eventualitatewinking