| anonim_4396 a întrebat:

Voi cam ce va luati de obicei in ghiozdan? happy

21 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Pai, carti, caiete, penar, bani, telefon, mp4, chei, servetele si cam atat.

| MasterOfDisaster a răspuns:

Carti si caiete de care am nevoie.
Servetele si servetele umede, un rimel, creion de ochi, perie mica, un absorbant, un strugurel sau luciu de buze, niste bani, pentru orice eventualitate.
Si mancare, o sticla de apa ( te am si pe tine laughing ), pentarul.

| Joannaa a răspuns:

Heii.In geanta de obicei imi pun cartile, caietele, 1 sandwich, un fruct, o sticla de apa, servetele umede, un glos pentru buze happy

| Lamaitzza a răspuns:

Carti, caiete, penar, portofel, chei, tampoane laughing.

| positivity a răspuns:

Multe cărți şi un penar.

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Carti, mancare.

| Konata a răspuns:

Caiete, carti, mancare si penar happy

| afrodita3333 a răspuns:

Caiete,o carte daua daca e nevoie,servetele,apa,bani, abonamentul RAT, perie de geanta, un creion de ochi, un balsam sau un ruj si un pix

| Woodenpints91 a răspuns:

Bere.

Răspuns utilizator avertizat
| Woodenpints91 a răspuns (pentru ஐஐ):

Da, asta am eu în ghiozdan. Ce-i aşa wtf?

| ComatoseWine a răspuns (pentru Woodenpints91):

Eu nu am asa ceva in ghiozdan.Noi avem in dulaplaughing

| Woodenpints91 a răspuns (pentru ComatoseWine):

Şi cari dulapul cu tine pe stradă? Iar în casă, berea se ţine în frigider.

| ComatoseWine a răspuns (pentru Woodenpints91):

De ce ai bea bere pe strada? Plus ca ma refeream la scoala, nu in generaltongue

| Woodenpints91 a răspuns (pentru ComatoseWine):

Şi eu tot la şcoală mă refeream. Doar că eu am cam terminat şcoala, iar la liceu nu prea am nevoie decine ştie ce, maxim 2 foi şi-un pix. Deci mai mult loc pentru bere.
Băutul pe stradă e cel mai ieftin.

Răspuns utilizator avertizat
| Xtadelo a răspuns:

Carti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
Pai ce poti lua de obicei:
Carti, caiete,stilou sau pix,un creion, o radiera sa ai la indemana cand iti trebuie, pe urma nu te poti duce fara ceva mancare la tine,un pachetel si apa sa ai la tine,ceva bani sa ai intotdeauna la tine, nu stii cand ai nevoie si cand iti trebuie,servetele, daca esti fata, intotdeauna sa porti intr-un buzunar un absorbant la tine, e bine sa ai ghiozdanul echipat, in asa fel esti pregatita intotdeauna pentru orice.
Te pup!

| BlackEyedGirl a răspuns:

Carti, caiete, penarul, portofelul (cu bani, buletin, cardul si abonamentul R.A.T.), cheile, luciul de buze, fardul de pleoape si creionul de ochi.

| SmartLie a răspuns:

Caiete, carti, penar (unde am pila de unghi rolling on the floor), mancare, bani... lucruri feminine laughing

| treiLEI a răspuns:

Mancare, carti, penar...lucruri feminine...bani etc.