| mykkki a întrebat:

Dintre Nokia lumia 610 sau Huawei Vision, ce ati alege? (am inteles ca Nokia lumia 610 este mai gresu de utilizat).

Răspuns Câştigător
| Dannytz a răspuns:

Huawei Vision si iti dau 2 motive: 1. Are carcasa din Metal; 2.Procesor de 1GHz;
Si iti mai dau 3 motive sa nu iti iei Iti Iti dau 3 motive de nu ati lua Nokia lumia 610; 1.Are procesorul de circa 800 GHz cu windows pe mobil care merge greu; 2.Este Fabricat in China(Am fost eu la o reprezntanta GERMANOS si pe spatele lui scria ''Made in China''); 3.Are carcasa foarte proasta. Funda?

3 răspunsuri:
| mykkki explică:

Greu* scuzati-ma

| Burlacu006 a răspuns:

Mai bine iti iei Huawei Vision e mai bun

| Graffy97 a răspuns:

Am avut suficiente telefoane cu android dar nu m`au multumit suficient happy Acum detin un Lumia 610 care merge brici ( nu are deloc lag) dar depinde de tine la ce il folosesti happy