| Jesus24 a întrebat:

Nokia lumia 520happy
De ce l-ati alege?

4 răspunsuri:
| mat31new a răspuns:

Ca sa-ti raspund la intrebarea ta sucita, eu nu l-as alege.

| Meow7654678 a răspuns:

Poate are functie de vibrator, daca-i faci reclama aici.

| Jesus24 explică (pentru Meow7654678):

Nu asta a fost intentia mea, probabil am fost inteles gresit.
Problema este ca trebuie sa imi iau primul smartphone, si nu stiu ce sa aleg!

| Meow7654678 a răspuns (pentru Jesus24):

Da' la ce SmartPhone? Doar de curiozitate...Nu-mi plac chestiile astea, mi se par de nimic.
Ca sa-ti raspund la intrebare, nu, nu l-as alege nici eu...Mi se par mai interesante telefoanele de pe care poti suna, nu sa le trimiti pe Luna...Cam asta-i scopul lor.
Vrei un telefon fain? Eu am un Nokia C3 si mi se pare genial. Daca tu vrei SmartPhone, cat de hotarasti sa-l iei, te duci la un magazin GSM si sunt acolo reprezentati care iti prezinta orice despre orice telefon.