| Piㄨㄨy a întrebat:

Buna dragi utilizatori TPU!happy Am si eu o intrebare... mie imi apare vreo imagine langa nume?thinking

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Daca te referi la poza de profil DA iti apare poza aici la intrebare! La profil o sa-ti apara mai tarziu dupa ce se face reactualizarea paginii tale.
Bafta! (uite aici: http://i.imgur.com/w2gPf.png )

NOname
| NOname a răspuns:

Da, stai liniştită! Iar în câteva ore-zile va apărea şi pe profil. Ai puţină răbdare! Succes!

| maryellen91 a răspuns:

Da apare ai o fata(fara cap) cu o inima rosie la gat, bluzita si ceva cu maneca gri(sau asa vad eu)

| GoguStrigoi a răspuns:

Da iti aparebig grin

| YoYo321 a răspuns:

Da.e o poza cu o fata (poate tu)de la gat in joshappy