| Danielaaa22 a întrebat:

Buna dragilor. sad Vreau si eu niste statusuri mai originale pentru cel mai bun prieten care l`am pierdut din cauza unor minciuni ale nepoatei sale sad

1 răspuns:
| iSimo a răspuns:

"Oamenii spun vorbe goale, dar uneori nu sunt reale ", "O lacrima este formata din 1% apa si 99% sentimente ", "Un ocean de lacrimi simt Ochii mei incet se sting. Un ocean de vise ai sters Ai ales sa fii ultimul vers
Ai s-o gasesti intr-un album demult uitata, ai s-o privesti, si ai sa te gandesti: "Indiferent cum a fost ea, A fost odata a mea!", "Pentru el sunt niste amintiri care vesnic o sa doara, dar pentru tine e doar o poveste de seara", "
N-ai cum sa-i ceri omului ceea ce el nu e in stare sa-ti dea, mai ales cand vine vorba de emotii!"