| AndreeaE a întrebat:

Vreau si eu statusuri gen: am pierdut un prieten! Funda:X

Răspuns Câştigător
| anamaria1599 a răspuns:

Uite aici cateva: o prietenie falsa duce la durere nesfarsita, asa ca prietenii trebuie alesi cu multa chibzuintza.

Lasa-l sa plece. Daca a ales sa te paraseasca, inseamna ca nu a fost niciodata acolo pentru tine.

Prietenii adevarati mi-au spus pe fata ce au avut de zis, prietenii falsi pe la spate m-au barfit.

caut dar nu stiu ce, vreau sa vorbesc dar nu stiu cu cine, un cuvant magnific dar eu nu il stiu, o prietenie falsa ce o gasesti foarte des...

Sper ca te-am ajutat:d Funda?big grin

9 răspunsuri:
| Alllllexandra a răspuns:

Pot sa te intreb dc esti bucuroasa cautand aceste status-uri?laughing adica ma gandesc si eu, ar trebui sa fie trist ca ai pierdut un prieten..si dc sa mai scrii la mess, ca sa te dai mare? fato trezeste'te, sincerwinking

| rutanklan a răspuns:

Am pierdut doi prieteni.

| Sebastian11x1 a răspuns (pentru rutanklan):

happy declara-i nuli

| rutanklan a răspuns (pentru Sebastian11x1):

laughing)))))))))). Ma duc sa ii radiez

| Sebastian11x1 a răspuns (pentru rutanklan):

happy mai bine radiati decat sa dai recompensa pentru eilaughing)

| rutanklan a răspuns (pentru Sebastian11x1):

Bah, sper ca nu ii da ei funda. Mai bine tie.

| Sebastian11x1 a răspuns (pentru rutanklan):

Stiu si eu un status din astalaughing prietenul i-ti f... nevastalaughing merita funda?

| rutanklan a răspuns (pentru Sebastian11x1):

laughing)))))))))) pai normal. E adevarat deci, merita doua funde.

| raduconstantin11 a răspuns:

Eu am găsit statusuri pe
https://mstatusuri.cabanova.com/

Sper sa te ajute