| pinkqueen98 a întrebat:

Bunabatting eyelashes.Duminica trecuta mi-a iesit un herpesbatting eyelashes.Luni mi s-a spart chestia aia si mi s-a facut un fel de crustastraight face.Acum mai am doar putin din ea:-s.Ce ziceti,pana duminica imi va trece?Adica sa nu se mai vada prea tareecrying.Cu ce sa ma dau ca sa-mi treaca mai repedee?Multu![Fundiita si Va >iubesc:Xbig grin

2 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Nu cred că'ţi va trece de tot. Poate nu se va mai observa până duminică, să sperăm. Dă'ţi cu strugurel, nu are rost să încerci "n" creme, efectul va fi acelaşi oricum.
Succes!

| AdrenalinaPuraLaMaXim a răspuns:

Aciclovir e foarte bun,