| ιмσvιnaвιL a întrebat:

Dupa ce ma dau pe fata cu Eryfluid ma mananca pielea foarte tare. Stiti cumva de ce? sad

Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

Probabil este o iritatie (efect advers), vezi in prospect.

http://www.pcfarm.ro/prospect.php?id=3242

Ar fi bine ca sa te consulti cu dermatolog daca e bine sau nu sa mai folosesti acest produs.

| ιмσvιnaвιL explică (pentru evenso):

Am observat ca mi se exfoliaza si pielea, o fi tot din cauza lui?

| evenso a răspuns (pentru ιмσvιnaвιL):

S-ar putea, vei observa cand opresti tratamentul si nu se va mai exfolia pielea.

5 răspunsuri:
| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Poate esti alergica sau ai o iritatie.Pa,pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Ai căpătat o iritaţie, du-te la dermatolog să-ţi recomande ceva.
Te pup!

| ιмσvιnaвιL explică (pentru anonim_4396):

Buna! Mersi pentru raspuns, ti-as fi dat si tie funda dar din pacate nu pot. Te pup si eu!