| anonim_4396 a întrebat:

E careva din Bacau si are aparat dentar FIX? Pt. ca as vrea si eu sa imi pun dar nu stiu prea multe locuri unde se pun aparate. Si sunt putin cam speriata pentru. ca anul trecut am fost la o doamna care are cabinet in casa de asigurari din Bacau, si urla la mine ca la ultima proasta.
Deci imi puteti recomanda pe cineva din Bacau care sa lucreze finut si calm? Am auzit de o doamna Velicu Beatrice ...Stiti cum lucreaza? Promit ca dau fundita` love struck

1 răspuns:
| Spikey a răspuns:

Nu stiu pe nimeni dar pot primii funtita oricum?